Ürün İade ve Değişimi

İade Prosedürü

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması ve tüm aksesuarlarının eksiksiz olması koşuluyla, 14 gün içerisinde faturanızı veya irsaliyenizi paketin dışına ilave edip iade edebilirsiniz. Fatura veya irsaliyesiz gönderilen iadeler iade alınmayacak kargo ile geri gönderilecektir.

İç giyim ürünlerinde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Al 1 Bedava, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

İade işlemini yapmak için;

  • Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak kesinlikle doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.
    • İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderebilirsiniz.

İade ve değişim ürünlerinde kargo ücreti müşterimize aittir.

İade Adresimiz: Beş Eylül Mahallesi Osman Akça Caddesi No:50  MANİSA / ALAŞEHİR

İade Kodumuz:

• İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

  • Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade kabul edilmez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.


Geri ödeme

İadesi alınan ürününüzün tutarı hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

 

Close Sepetim
Close İstek Listesi
Close
Close
Kategori